https://moyagazeta.com/

Стартував Всеукраїнський тиждень права

У місті Хмельницькому в межах Всеукраїнського тижня права відбудеться низка різнопланових подій, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина та набуття навичок у їх застосуванні. Відповідний план заходів з проведення у нашому місті Всеукраїнського тижня права затвердив своїм розпорядженням міський голова Сергій Мельник.

Передбачається впродовж тижня права організувати і провести в закладах освіти і культури лекції, бесіди, зустрічі за “круглим столом”, правові конкурси, ігри, змагання тощо інформаційного, освітнього та виховного характеру.

Так, у навчальних закладах міста пройде Всеукраїнський урок на тему “Права людини”. Для учнів 9-11 класів загально-освітніх шкіл міста в приміщенні Хмельницького університету управління та права буде проведено правовий брейн-ринг. Серед навчальних закладів міста триває міський конкурс-огляд на кращу організацію право-освітньої та право-виховної роботи.

Фахівці з права впродовж тижня виступатимуть в засобах масової інформації із роз’ясненнями з питань захисту прав людини. Лекції, навчання, бесіди з питань реалізації та захисту прав людини проводитимуться також у трудових колективах.

У навчально-виховних і культурно-освітніх закладах будуть організовані книжкові виставки, оформлені тематичні стенди, відбуватимуться презентації видань про права людини. Проводитимуться науково-практичні конференції, зустрічі за “круглим столом”, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, за участю діячів науки та культури.

Події, які пройдуть у місті Хмельницькому під час Всеукраїнського тижня права широко висвітлюватимуться засобами масової інформації.