https://moyagazeta.com/

Тарифи на тепло для населення не зміняться

Згідно зазначеного рішення тарифи на послуги з централізованого опалення та підігріву води для бюджетних установ збільшився на 26%, для госпрозрахункових підприємств зріс на 75%.

Тарифи на послуги з теплопостачання для населення залишаються на діючому рівні, незважаючи на те, що з червня по грудень закупівельна ціна газу для населення щомісячно дорожчає на 3,5 %, а від початку року зросла на 27,3 %. За 10 місяців 2008 року діючий тариф для населення відшкодовує витрати з надання послуг теплопостачання на 75,6 %.

Як зазначила в ході обговорення зазначеного питання доповідач – заступник директора КП “Хмельницьктеплокомуненерго” з економіки Світлана Остпюк: “Передумовою збільшення тарифів є значний ріст закупівельних цін на природний газ. Для бюджетних організацій та інших споживачів ціна на природний газ в поточному році збільшилась на 87%. Однак, для бюджетних організацій тариф п’ять разів корегувався, тому для бюджетних установ збільшується на 26%. Для госпрозрахункових підприємств тариф не переглядався з 1 січня 2007 року, тому збільшується на 75%”.
 

Автор: УВІП