https://moyagazeta.com/

У 63 країнах світу купують подільські вироби

Наразі основними покупцями подільських виробів є компанії з Росії, Польщі та Молдови. Найбільшим попитом за кордоном користуються наші трансформатори, фарфорова сантехніка, будівельні матеріали, килими, сільськогосподарська продукція, деревина, мед, мінеральні добрива та пластикові пакувальні матеріали.

Серед товарів, що імпортуються на терени регіону, переважають вантажівки та автозапчастини, сільськогосподарська техніка, пет-плівка і поліетилен. Головними постачальниками цієї продукції є: Польща, Німеччина та Китай.

Завдяки оподаткуванню операцій підприємств Хмельниччини на світовому ринку казна цьогоріч отримала понад 406 мільйонів гривень.

«Сьогодні працівники Хмельницької митниці Міндоходів докладають чимало зусиль для комфортного виконання платниками податків краю митних формальностей задля збільшення експортно-імпортних потоків на Поділлі. Адже, саме міжнародна торгівля дозволяє розширювати можливості виробництва та споживання, посилювати конкуренцію і таким чином впливати на процес економічного зростання в регіоні», – відзначає виконуючий обов’язки начальника Хмельницької Митниці Міндоходів Олексій Бочко.