https://moyagazeta.com/

У дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі “Чайка” відкрито цьогорічний сезон

В урочистостях взяли участь заступник міського голови Григорій Давиденко, начальник міського управління освіти Валерій Олійник, депутати міської ради Петро Янковенко, Словян Воронецький, Віктор Паламарчук, Анатолій Собко, директор обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Микола Федак. Як і годиться за українським звичаєм гостей зустрічали з запашним короваєм. Право підняти прапор табору надали дев’ятьом старшим загонів.

Вітаючи дітей, їх батьків та працівників табору з відкриттям оздоровчої зміни Григорій Давиденко наголосив: “Цій святковій події передувала відповідальна, кропітка організаційна та підготовча робота. Адже оздоровлення школярів міста є одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади. Дбаючи про оздоровлення і відпочинок дітей, ми доклали максимум зусиль, щоб табір запрацював вчасно, були створені комфортні та затишні умови і юні хмельничани змогли у ньому оздоровитися та змістовно відпочити”.

Заступник міського голови передав дітям вітання від міського голови Сергія Мельника та подарунок – плазмовий телевізор “TOSHIBA”, аби старшокласники, за словами Григорія Давиденка, мали змогу дивитися трансляцію футбольних матчів міжнародного чемпіонату “Євро – 2012”, а молодші – свої улюблені мультфільми. Григорій Михайлович побажав школярам здоров’я, гарного відпочинку та веселих розваг, нових знайомств і друзів. А ще закликав їх толерантно ставитися до своїх однолітків – дітей з обмеженими фізичними можливостями, які відпочиватимуть і оздоровлюватимуться поруч з ними – у реабілітаційному центрі “Берег надії”.
До доброї справи долучилися і депутати міської ради, які також завітали до “Чайки” не з пустими руками. Вони подарували юним відпочивальникам різноманітний спортивний інвентар для гри в настільний теніс, бадмінтон, а також шахи, футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі. Були подарунки і від ПрАТ “Хмельницька маслосирбаза” (директор Людмила Бесєда, депутат міської ради). Продукцію торгової марки “Вершковий рай” табору передала заступник директора підприємства Світлана Севастьянова.

З метою організації здорового та збалансованого харчування дітей цьогоріч смачні і поживні страви дітям, що відпочиватимуть у таборі “Чайка”, готуватимуть учні державного навчального закладу “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг” під вмілим керівництвом завідувачки відділення харчової промисловості Ірини Єременко та старшого майстра харчового відділення Любові Поліщук.
Словом, у таборі створені всі належні умови для гарного і змістовного відпочинку та оздоровлення дітей.

У планах міської влади – подальший розвиток інфраструктури табору. Зокрема встановлення в одному з корпусів табору потужного котла для обігріву приміщення впродовж року, аби охочі мали можливість відпочивати не лише влітку, а також відремонтувати третій корпус та 25-метровий басейн. Але на все це потрібні чималі кошти. Новопризначений директор позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” м. Хмельницького” Ярослав Паращук пообіцяв восени посадити на території 200 саджанців плодово-ягідних дерев, аби забезпечити табір власними вітамінами.

Довідка
Дитячий оздоровчий комплекс “Чайка” – один із небагатьох таборів Летичівщини, який не закрився у важкі фінансові часи та зберіг своє функціональне призначення – оздоровлювати дітей.
Цьогоріч на проведення ремонтних робіт у таборі “Чайка” з міського бюджету було виділено 133 тис. грн., що дало можливість облаштувати кімнати, провести ремонтні роботи в їдальні. Табір працюватиме у три зміни. Тривалість оздоровчого періоду – 21 день. У кожній табірній зміні оздоровлюватимуться близько 250 дітей віком від 6 до 17 років, в тому числі і діти пільгових категорій. Загалом у таборі “Чайка” заплановано оздоровити впродовж цьогорічного оздоровчого сезону 750 дітей. Вартість путівки складає 1889,0 грн.. Оздоровлення дітей застрахованих осіб за основним місцем роботи за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності передбачає здешевлення путівки на суму 840,0 грн. Таким чином батьківська плата становитиме 1049,0 грн.

Автор: УВІП