https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому дітям-сиротам поставили новорічну виставу з героями улюблених мультфільмів

До мистецького закладу запрошено 219 маленьких хмельничан, які виховуються опікунами, в прийомних сім’ях, у дитячих будинках сімейного типу. Кожна дитина отримала від міської влади новорічні подарунки із солодощами. Для них влаштовано святкову виставу з героями відомих мультфільмів, яку підготували учні зразкового театру-студії “Чарівна скринька” (керівник Микола Лукевич) Дитячої школи мистецтв за сприяння міського управління культури та туризму.

Довідково:

У місті в сім’ях опікунів та піклувальників виховуються 206 дітей. Протягом 2010 року влаштовано під опіку 29 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за минулий рік – 24.
Держава здійснює повне забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти-сироти користуються державними пільгами: безкоштовний проїзд у міському транспорті (на підставі єдиного проїзного квитка), безкоштовне харчування в школах, першочергове забезпечення підручниками, безоплатне утримання в дошкільних навчальних закладів, відвідання культурно-розважальних заходів, забезпечення безоплатними юридичними послугами, щорічне оздоровлення.
Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надається у розмірі, що становить два прожиткових мінімуми для дитини відповідного віку. З 1 грудня цього року в зв’язку зі збільшенням розміру мінімальної заробітної плати до 922 гривень збільшуються соціальні виплати: на дитину у віці до 6 років – до 1598 грн., на дитину у віці від 6 до 18 років – до 1914 грн. Крім того, щомісяця дітям зазначених категорій виплачується додаткова грошова допомога на кишенькові витрати у розмірі 50 грн. з коштів місцевого бюджету.
 

Автор: УВІП