https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому до зими заготували 9900 літрів паливно-мастильних матеріалів, 12 тисяч тонн піщано-соляної суміші та 400 тонн солі

Чинним рішенням затверджений перелік підприємств, організацій та військових формувань, які виділяють транспортні засоби, іншу техніку для виконання робіт із ліквідації наслідків стихійних явищ та інших обставин, що впливають на дорожній рух, в зимовий період.
Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення доручено залучати зазначені в переліку підприємства та організації для усунення перешкод та створення безпечних умов, що впливають на дорожній рух на вулицях міста.

Відповідно до цього рішення житлово-експлуатаційні організації, комунальні підприємства, підприємства, установи та організації всіх форм власності зобов’язані виконувати роботи з очистки прилеглих та закріплених територій від снігу та льоду з дотриманням вимог Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, додержання тиші в громадських місцях на території міста Хмельницького, затверджених рішенням двадцять четвертої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2009 р. №7 з використанням піщано-соляної суміші.
Контроль за виконанням зазначеного рішення покладено на першого заступника міського голови Олександра Віннікова.

До зимового періоду 2011-2012 років комунальними підприємствами вже підготовлено 42 одиниці спеціальної техніки і обладнання для прибирання снігу та льоду, створено запас 9900 літрів паливно-мастильних матеріалів, заготовлено піщано-соляної суміші понад 12 тисяч тонн та 400 тонн солі.

Додаток до рішення виконавчого комітету міської ради

Перелік підприємств, організацій, військових формувань, які виділяють транспортні засоби, іншу техніку разом з водіями і машиністами для виконання робіт по ліквідації наслідків стихійних явищ і інших обставин, що впливають на дорожній рух, в зимовий період 2011-2012 р.р.

№ п/п

Найменування відповідальних (адреса)

Назва вулиць, які очищають від снігових заметів 1.

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг

вул.Толбухіна, 5 тел.79-62-85

Згідно затверджених маршрутів,

вул. Толбухіна, Ватутіна, Озерна, Зарічанська, Вінницьке шосе, Старокостянтинівське шосе, просп. Миру, І. Франка, Толстого,

 Шевченка 2.

Комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста

вул.Купріна, 52 тел.70-29-22

вул.Київська, Раскової, Короленка, Гоголя, Басейна, Комунарів, Грибоєдова, Демінського, Південна

3.

Спеціалізоване комунальне підприємство “Хмельницька міська ритуальна служба”

вул.Толстого,5/1 тел.65-41-89

вул.Уборевича, Щедріна, Профспілкова, Смотрицького, Народної Волі, Карбишева, Зеньковського

4. В/ч А-1538 вул.Козацька, 2/34 тел.64-03-29  

вул.Купріна, Пілотська, (від вул.Красовського до Трудової) Красовського, Козацька

5. В/ч А- 4239 вул.Чорновола, 192 тел.65-62-25    мікрорайон Ракове, Книжківці     6. 55 – управління начальника робіт вул.Чорновола, 165 тел.64-61-33

вул.Чорновола, Гайдара, Заводська, Трудова, Пілотська, (від вул.Трудової до Чорновола)

7.

Колективне підприємство “Спецбудмеханізація”

вул.Геологів, 7 тел. 66-07-92

вул.Західно-Окружна, П.Мирного, Тернопільська, Інститутська, Молодіжна, Львівське шосе, Хотовицького

Автор: УВІП