https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому провели Турнір з міні-футболу з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війни

В змаганнях взяли участь команди: «Динамо-2», «Іскра» ДЮСТК, ДЮСШ №1, ДЮФК «Поділля». Турнір проводився за змішаною системою, тобто жеребом було визначено 2 пари команд, переможці яких зустрічались у фіналі турніру, а команди що програли зустрічались за 3 місце. Найбільш «урожайним» на забиті м’ячі був перший матч турніру між командами ДЮСШ №1 та «Іскра» ДЮСТК, даний матч закінчився з рахунком 9:3 на користь команди ДЮСШ №1.

Другий матч турніру між командами «Динамо-2» та ДЮФК «Поділля» був сповнений драматизму. Вихованці Вадима Рефеля впевнено розпочали гру, на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь «Динамо-2». В перерві Юрій Черенков, тренер ДЮФК «Поділля» зумів мобілізувати гравців команди, зустріч закінчилась з рахунком 4:3 на користь ДЮФК «Поділля».

В матчі за третє місце команда «Динамо-2» зуміла показати всю свою майстерність та перемогти команду «Іскра» ДЮСТК з рахунком 4:1. У фінальній грі між командами ДЮСШ №1 та ДЮФК «Поділля» рахунок був відкритий Рибчинським Назаром гравцем команди ДЮФК «Поділля» на третій хвилині матчу, зазначимо, що даний гравець ще двічі заставляв воротаря капітулювати.

Впевнені та технічні дії гравців команди ДЮФК «Поділля» дозволив їм здобути перемогу з рахунком 8:4. Переможці та призери турніру були нагороджені кубками та дипломами. Кращим гравцем турніру, одноголосно, був визнаний Мигаль Дмитро, гравець команди ДЮСШ №1.

Організатори турніру щиро вдячні учасникам змагань та планують проводити такі турніри щорічно зі збільшенням географії учасників.

Ю.Дутчак, провідний фахівець ФСВ