https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому спіймал нічного крадія

Інспектори почали переслідування підозрілого автомобіля, який зупинився аж тоді, коли його загнали в глухий кут поміж житлових будинків. Під час перевірки документів на автомобіль водій помітно нервувався. В салоні автомобіля працівники ДАІ виявили кілька мішків з металевими виробами. На запитання звідки і куди він везе вантаж, водій також не міг дати змістовної відповіді.

З метою встановлення та детальної перевірки законності перевезення даного вантажу водія та автомобіль було доправлено в Південно-Західний відділ міліції міського відділу УМВС України в Хмельницькій області. Як з’ясувалося згодом, металеві вироби виявилися цінними прес-формами для виготовлення пластмасових виробів. Також у ході слідства з’ясувалося, що чоловік проник на територію одного з підприємств міста Хмельницького, звідки і викрав усі вилучені в нього прес-форми. До речі, вартість викраденого становить 116 тисяч гривень.

Проти зловмисника порушено кримінальну справу за ознаками ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» КК України. Йому загрожує позбавлення волі строком від 3 до 6 років.

Андрій ПРОКОПЕНКО

Источник: ВЗГ УМВСУ в Хмельницькій області