https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому встановлюють новорічні ялинки

Першою комунальники почали складати зелену красуню на майдані Незалежності. Незабаром буде встановлено двадцятишестиметровий металевий каркас, наступний етап – монтування ялинок.

Для складання ялинки на майдані буде використано близько 380 хвойних дерев. Не менш красиві збірні ялинки, заввишки 14 метрів, кожна з яких складатиметься з майже двохсот природних ялинок, також милуватимуть око хмельничан на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка та поблизу колишнього кінотеатру “Сілістра”.

Загалом для складання трьох ялинок-конструкторів з Хмельницького лісомисливського господарства завезено близько 700 ялинок. Щоб зелені красуні мали розкішний та урочистий вигляд, працівники господарства вибирали молоді рівні деревця заввишки від одного до п’яти метрів.

Традиційно буде встановлено та прикрашено природні ялинки у мікрорайонах міста – Гречани та Ракове висотою близько 8 метрів кожна. Про святкове освітлення новорічних красунь подбають працівники комунального підприємства «Міськсвітло».

Головною буде ялинка перед кінотеатром ім. Т. Шевченка й усі улюблені хмельничанами заходи відбуватимуться на майданчику перед кінотеатром. Тут 19 грудня о 17.00 відбудеться урочисте засвічення новорічних вогнів на ялинці та відкриття гостини Святого Миколая, а від 1 до 8 січня 2017 року проводитимуться новорічні ранки. 

http://www.pro-proskuriv.in.ua/