https://moyagazeta.com/

У Нетішині на смітнику знайшли новонароджене немовля. Міліція шукає мати дитини

На сміттєзвалищі, що розташоване у лісосмузі за межами міста, під час вивантаження сміття комунальники знайшли тіло новонародженої дитини — дівчинки. Вони подзвонили на «102». На місці події міліціонери вилучили зразки крові та інші речові докази. У прес-службі Хмельницького обласного управління міліції повідомляють, що при поверхневому огляді видимих ознак насильницької смерті на тілі немовляти виявлено не було.

Тіло дитинки направили на судово-медичну експертизу, аби встановити причини та дату смерті.
«Однак незалежно від того, чи дівчинка народилась мертвою, чи загинула після свого народження, перевірка по даному факту буде проведена, усі обставини цієї справи будуть з’ясовані. Наразі сили правоохоронців направлені на те, щоб встановити особу матері померлої дівчинки», – йдеться у повідомленні прес-служба відомства.

Слідчим відділенням Нетішинського МВ УМВС відкрито кримінальне провадження за ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, в рамках якого відпрацьовується декілька версій того, що сталося.

Правоохоронці звертаються до жителів міста Нетішин із проханням надавати будь-яку інформацію, що може стосуватись обставин даної події.

http://vsim.ua/