https://moyagazeta.com/

У підприємців з ринку “Бартерсервіс” намає причин для хвилювання?

Прес-служба міської ради надалаа хмельничанам офіційну інформацію щодо ситуації навколо ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс”.

Ще 26 лютого 2010 року сесія Хмельницької міської ради, на підставі звернення за підписами понад 1500 осіб, розглянула питання “Про місцеву ініціативу фізичних осіб-підприємців речового ринку ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс”.
Враховуючи те, що товариство не лише порушувало Правила торгівлі, а й практично не займалося господарською діяльністю, стягуючи при цьому з підприємців великі кошти і нічого не вкладаючи у благоустрій ринку, наприклад, не побудовано туалету, відсутнє освітлення на ринку, не виконані роботи з водовідведення, асфальтування тощо – тридцять третя сесія прийняла рішення підтримати місцеву ініціативу і створила комісію з числа депутатів, від усіх фракції, представлених у міській раді, підприємців ринку та контролюючих органів.

26 травня цього року на тридцять шостій сесії міськради було заслухано звіт голови комісії, депутата міської ради Володимира Долгова про результати перевірки дотримання Правил торгівлі на цьому речовому ринку. Депутати прийняли рішення про продовження роботи даної комісії та рекомендували ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” забезпечити функціонування ринку відповідно до Правил торгівлі.

8 вересня 2010 року на тридцять восьмій сесії Хмельницької міської ради знову заслухано звіт голови комісії Долгова В.Я., який повідомив депутатам, що рішення 36 сесії орендарем не виконано. Після цього, депутати дали протокольне доручення управлінню земельних ресурсів та земельної реформи повідомити ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім Бартерсервіс” про непоновлення з ним договору на наступний термін оренди. За таке рішення проголосувало 39 депутатів із 47 присутніх на сесії.

Таким чином, з адміністрацією ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” з 05.10.2010 року припинені відносини по оренді земельної ділянки, розпорядником якої є територіальна громада міста.
Тобто, земельна ділянка залишається у комунальній власності міста. Торгові ряди як функціонували, так і функціонуватимуть, всі робочі місця будуть збережені. Побоювання окремих підприємців, що зміна підпорядкованості може спричинити втрату роботи є безпідставними. Забезпечення функціонування торгових рядів доручено міському комунальному підприємству “Ринок “Ранковий”. Підприємці вже переукладають угоди оренди торгових місць з новим адміністратором.
 

Автор: УВІП

Нагадаємо: Хмельницьким підприємцям відмовили в продовжені терміну оренди землі під ринок