https://moyagazeta.com/

В Хмельницькому відбулася благодійна акція “Готуємо дітей до школи”

Будучи на цьому святі міський голова зазаначив, що влада Хмельницького переймається питанням оздоровлення дітей. За останніх три роки надано 5 квартир багатодітним родинам; також виділено вісім молодіжних кредитів для придбання житла таким сім’ям; проведено капітальних ремонтів житла на 108 тис. грн.; залучено на навчання і оздоровлення біля 70 тис. грн. спонсорської допомоги.
Приємно те, наголосив Сергій Іванович, що третій рік поспіль у місті народжуваність перевищує смертність. На сьогоднішній день 200 дітей шкільного віку виховується у багатодітних родинах, 43 з них цього року підуть у перший клас.

Від громадської організації багатодітних матерів “Ненька” її голова Орися Зозуля привітала дітей із початком навчального року, побажала з новими силами набиратися знань і бути добрим прикладом у всьому.

Від батьків і діток Орися Григорівна подякувала міській владі, міському голові Сергію Мельнику, за організацію свята і за чудові подарунки.
Свої музичні вітання хлопчикам і дівчаткам дарували учні дитячої музичної школи № 1 Олександр Дащук, Влада Гринюк, Михайло Поляк, Аліна Ігіна та Ірина Барилюк. Хореографічні композиції представляла шоу-балет студія “Водограй”.
Продовжилось свято для малечі театралізованим дійством за участю веселих і дотепних клоунів, які створювали чудовий настрій.
Задоволені діти з подарунками разом зі своїми батьками вирушили із Країни Дитинства, досягати певних висот та підкорювати вершини Країни Знань.
 

Источник: УВІП