https://moyagazeta.com/

В Хмельницькому відбулися урочистості з нагоди Дня землевпорядника

У своєму вітальному слові Іван Юрійович відзначив, що професія землевпорядника в нашій державі користується повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. У зв’язку із проведенням в Україні земельної реформи, саме від професіоналізму землевпорядників залежить наскільки по-господарськи використовується земля і в якому стані вона буде передана нащадкам.

Посадовець подякував землевпорядникам за нелегку, але водночас благородну, багатогранну і відповідальну роботу, яка потребує добрих фахових знань і практичних навичок. Адже від професійної роботи землевпорядників залежить раціональне використання найкращих у світі вітчизняних чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендарів, що є запорукою ефективної реалізації державної земельної політики.

З нагоди Дня землевпорядника за багаторічну, сумлінну та плідну працю в галузі землевпорядкування, добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків кращих працівників Іван Прокопець нагородив відзнаками міської ради.
Мистецькі вітання присутнім дарували викладачі та вихованці дитячої школи мистецтв.

Автор: УВІП