В Хмельницькому відкрито Соціальну аптеку

В соціальній аптеці вартість медикаментів, в середньому, буде на 10-15 % нижча, ніж в приватних аптеках міста. На перспективу, через соціальну аптеку практикуватиметься процедура безкоштовного забезпечення пільгових категорій населення медикаментами. А за наданими рахунками кошти повертатимуться аптеці через затверджену міською радою Програмою піклування.

“Враховуючи рішення Уряду з самого початку планувалося відкрити соціальну аптеку у центрі міста і за сприяння міського голови Сергія Мельника ми знайшли для неї приміщення на вулиці Кам’янецькій, 63. Робота аптеки у центрі міста полегшить доступ до неї більшості хмельничан”, – сказав Григорій Давиденко.

Начальник управління охорони здоров’я Мирослав Андрейко наголосив, що відкриттям цієї аптеки міська влада має на меті відновити створення державних комунальних аптек в обласному центрі. Це дасть змогу контролювати тарифи, якість послуг, створення пільгових цін на лікарські препарати. Тарифи і послуги будуть затверджуватися як і всім комунальним закладам рішенням виконавчого комітету.
У “Віолі” на придбання лікарських засобів будуть діяти посвідчення чорнобильців, ветеранів Великої Вітчизняної війни та інші. Маючи таку соціальну аптеку населення Хмельницького буде готове до прогнозованої другої хвилі епідемії грипу та ГРВІ.

У новій соціальній аптеці медичні препарати за нижчою ціною можуть придбати всі бажаючі, а пільгові категорії населення матимуть додаткові знижки.
Мирослав Андрейко зазначив, на перспективу практика зі створення мережі комунальних аптек буде продовжуватися. Все залежить від наявності вільних приміщень, де можна було б розмістити аналогічні аптечні заклади.
 

Источник: УВИП