https://moyagazeta.com/

Військова прокуратура приділяє увагу стану продовольчого забезпечення відряджених до зони проведення АТО

Зокрема, прокуратурою гарнізону у тісній взаємодії зі спеціалістами Держфінінспекції в Хмельницькій області виявлено факт зловживання та розтрати бюджетних коштів з боку посадовців військової частин при здійсненні закупівель продовольства.

Військовими прокурорами встановлено, що на Хмельниччині у грудні 2014 року службові особи однієї з військових частин, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно та без фактичної поставки предмету договору – близько 2 тонн м’ясних консерв, внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про нібито їх отримання. У подальшому згадані документи використали для перерахування на рахунок фізичної особи підприємця бюджетних коштів у сумі близько 100 тис. грн. Унаслідок цієї оборудки і злочинних дій військових посадових осіб військової частини «успішний» бізнесмен отримані від військових кошти використав для задоволення особистих фінансових потреб та ведення свого бізнесу.

Як повідомив заступник військового прокурора Хмельницького гарнізону Віктор Петреченко, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 410 Кримінального кодексу України, – службове підроблення, привласнення військового майна шляхом зловживання службовим становищем. Закон передбачає покарання у виді ув’язнення на термін до десяти років.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України