Проте на Хмельниччині комерційні структури, як от “Облгаз”, свідомо гальмують цей процес, – окреслив гостроту проблеми журналістам заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль. “Для наших краян не те що теплі батареї, а й гаряча вода подекуди стає недоступною. Причиною тому – небажання Хмельницької міської влади та приватних підприємств дбати про людей”, – сказав він, відповідаючи на запитання газетярів. А киванння місцевих газовиків в бік держави – не що інше, як бажання в черговий раз збагатитися на людях.
Наразі обласна влада готова чи не сама очолити мітинги та акції протесту, аби поставити горе-керівників на місце. Бо інтереси краян мають бути на першому місці, особливо в такому стратегічно важливому питанні.
В області рівень розрахунків за спожитий природний газ становить 64,3% (середній показник в державі не дотягує і до 60%). Загальний борг 132,9 мільйонів гривень повністю погашається за рахунок різниці в тарифах, заборгованості установ державного та місцевого бюджетів, пільг та субсидій.
«Усі теплопостачальні підприємства: комунальні, відомчі, приватні перед початком опалювального сезону уклали договори на поставку природного газу з НАК «Нафтогаз України» та отримали ліміти», – зазначив високопосадовець.
Прес-служба ХОДА