https://moyagazeta.com/

Вже понад добу на Хмельницькому Майдані Незалежності протестують підприємці та пільговики

Це представник зі столиці, представники з Волинської, Рівненської та Вінницької областей. Також, до лав протестуючих, приєдналися пенсіонери та діти війни. Незважаючи на те, що ніч була холодною, активісти сміливо продовжують відстоювати свої права.

Ніяких провокацій за добу перебування намету на Майдані не було. Єдина прикрість це викрадення одного з плакатів. Але, за словами активістів, їм допомогли правоохоронні органи. «Опівночі молода особа зірвала один з плакатів. Мабуть, в подарунок собі хотіла. Але нас охороняла міліція. Спіймали злодія, склали адміністративний протокол і повернули нам постер. З міліцією проблем немає. Нормально спілкуємось з ними», – розповіли цікаву історію протестуючі.

Активісти гостинно запросили журналістів до намету. Всередині є майже все необхідне для табору. Це генератор, до якого підключене світло та обігрівач, їжа, матраци, теплі ковдри. Замість килимового покриття у протестуючих травяний газон, який вони обіцяли навесні відновити. Підтримують і допомагають протестуючим мешканці міста. Привозять яблука, печиво, хліб. За словами активістів, все більше людей приєднується до наметового містечка.

Жоден представник влади поки що не відреагував на вимоги протестуючих. За добу перебування табору на Майдані Незалежності єдиним відвідувачем був представник Управління охорони здоров’я. Він поцікавився станом активістів і пообіцяв, в разі чого, допомогти.

«У нас така ідея. Ми вирішили, якщо протягом тижня нас не почують, то це наметове містечко буде символом України. Хочемо зробити його пересувним і їздити з області в область, щоб надати більше правдивої інформації, щоб люди побороли свій страх, щоб свідомо йшли на Майдани, щоб усвідомлювали, що тільки від їхньої особистої волі залежить майбутнє їх дітей і батьків», – поділилися планами активісти табору.

Дарина Денисенко