https://moyagazeta.com/

ЖЕК №2 у Хмельницькому відзвітувала про свою роботу за 2010 рік

Подібні зустрічі є традиційними і проводяться за ініціативи міського голови Сергія Мельника у всіх мікрорайонах міста. Метою зустрічей є покращення якості роботи житлово-експлуатаційних контор Хмельницького, забезпечення потреб споживачів житлово-комунальних послуг, покращення благоустрою території міста та оперативне вирішення нагальних питань.

На захід, який проходив у приміщенні навчально-виховного комплексу №10, завітало близько 100 мешканців мікрорайону. Також були представники влади: перший заступник міського голови Олександр Вінніков, депутати міської ради Валерій Буяновський та Петро Янковенко, адміністрація ЖЕКу, представники комунальних підприємств та служб міста, керівники управлінь та відділів міської ради. Також були представники правоохоронних органів.

Начальник ЖЕКу№2 Вадим Дудар, на початку зустрічі, проінформував громадян про роботу житлово-експлуатаційної контори за 2010 рік та озвучив плани на поточний рік.
Після цього поставити свої запитання мали змогу мешканці. Найбільше хмельничан турбувала відсутність дитячих майданчиків, несанкціоновані парковки автомобілів у дворах будинків, повірка лічильників та відсутність гарячої води в квартирі. Всі озвучені пропозиції та зауваження мешканців внесено до протоколу та в межах можливого фінансування включено до оперативного плану робіт ЖЕКу. Загалом же було порушено 10 питань.

“Особливу увагу приділяємо облаштуванню дитячих майданчиків. На їх облаштування цього року виділено 300 тисяч гривень, буде встановлено шість майданчиків”, – сказав перший заступник міського голови Олександр Вінніков.
Також він зазначив, що усі повинні брати участь в управлінні та обслуговувані будинків, адже на даний час 90 відсотків житлового фонду приватизовано. Відносини мають бути коректними, людина сплачує тарифи і повинна отримувати якісні послуги.
Під кінець зустрічі мешканці мали змогу поспілкуватися з депутатами міської ради, представниками комунальних підприємств та служб міста, начальниками управлінь та відділів міської ради.

Про свою роботу в 2010 році вже відзвітували житлово-експлуатаційні контори №№ 1, 5, 6 та 7 міста Хмельницького.

Автор: УВІП