https://moyagazeta.com/

Звернення голови ОДА В.Ядухи

 Вкотре на майдані звучать нічим не підкріплені звинувачення на адресу голови облдержадміністрації Василя Ядухи щодо організації силових варіантів захоплення адмінбудівлі та введення надзвичайного стану.

Нагадуємо, що надзвичайний стан згідно ст. 106 Конституції України може бути запроваджений лише Президентом, до того ж за згодою Верховної Ради України. Про це мав би знати речник Штабу національного спротиву Олексій Голеншин, який у виступах на майдані поширює відверту брехню.

Наголошуємо, що заяви про те, що нібито адміністрація переповнена невідомими людьми, які можуть провокувати сутички з учасниками мирної акції, не відповідають дійсності.

Обласна влада і голова облдержадміністрації налаштовані на стабілізацію ситуації та конструктивну роботу всіх органів влади, організацій та підприємств.

Закликаємо всіх і опозиційних лідерів в першу чергу – дати можливість депутатському корпусу спокійно провести чергове сесійне засідання і прийняти необхідні для забезпечення життєдіяльності краю рішення!

Вкотре наголошуємо, що влада підтримує євроінтеграційні прагнення краян і наші спільні дії повинні бути виваженими, відповідати національному прагматизму та діючому законодавству.

Звертаємося до всіх – мітингувальників, правоохоронців, громадських діячів, – всіх жителів області: не дозволяйте маніпулювати своєю свідомістю і свідомістю своїх дітей, не дайте провокаторам втягнути себе в протизаконні діяння!

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації