https://moyagazeta.com/

На Луганщині жінка вбила чоловіка кількома точними ударами ножа у серце

Схвильований жіночий голос повідомив, що в одному з будинків приватного сектора лунають несамовиті крики.

Негайно на місце події виїхала слідчо-оперативна група районного відділу міліції. З’ясувалося, що в будинку проживають кілька сімей. Дуже часто між ними виникають конфліктні ситуації, які потім переростають в рукоприкладство. Не обходиться, звичайно, без вживання спиртних напоїв.

Голови сімейств, які ще не досягли навіть 30-річного віку, ніде не працюють, перебиваються випадковими заробітками, а їхні дружини (до речі, молоді жінки сестри-близнюки) ведуть антисоціальний спосіб життя. На гроші, зароблені чоловіками на здачі макулатури, склотари і т.п. п’ють горілку, гуляють, абсолютно не піклуючись про побут своїх сімей. Найжахливіше, що в одній з сімей зростає малолітня дитина – дівчинка, якій ледь виповнилося 5 років.

Тієї фатальної ночі з вечора в обох родинах щось там святкували , гуляння затягнулися до ранку. Як зазвичай після надмірного вживання спиртного між 27-річною жінкою та 29-річним співмешканцем виник конфлікт, який згодом переріс у бійку.

Жінка схопила ніж, що лежав на столі, і встромила його кілька разів в серце свого цивільного чоловіка. Від отриманих поранень останній помер на місці. Крики домочадців розбудили малятко, яка мимоволі і стала очевидцем злочину. На даний момент зловмисниця затримана співробітниками міліції. Стосовно затриманої відкрите кримінальне провадження, а факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України.

Зараз дитина знаходиться в сім’ї рідного дідуся, а його мати на лікуванні в наркологічному диспансері.

Таким чином, через легковажне ставлення до життя, до дитини, постійне вживання спиртного і дармоїдство обох сестер обірвалося життя молодого хлопця, 27-річна жінка кращі роки свого життя проведе за ґратами, а 5-річній дитині потрібна психологічна реабілітація.

Можливо, ця історія послужить уроком тим, хто часто любить прикладається до чарки і не цінує не тільки своє життя, а й життя своїх близьких.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Лганській області. 

http://magnolia-tv.com