https://moyagazeta.com/

Славутські правоохоронці затримали грабіжників-рецидивістів

Пізнього вечора до мешканця Славути завітали старі знайомі, які, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наполегливо просили господаря впустити їх до квартири, бо вони, мовляв, терміново мають кудись зателефонувати. Однак тільки-но «гості» увійшли всередину, як одразу накинулись на господаря, скрутили його і почали вимагати грошей. Чоловік вийняв з кишені гаманець і показав, що має лише 50 гривень, але невдоволені візитери погрожували йому та вимагали більшої суми. Опинившись у безвиході, власник квартири був змушений віддати вимагачам близько тисячі гривень. Але й того зловмисникам виявилось замало — вони вирішили розжитися у потерпілого ще й спиртним…

Отримавши бажане, грабіжники зрештою покинули будинок, а потерпілий одразу ж викликав слідчо-оперативну групу, яка за кілька хвилин прибула на місце події. Міліціонери не гаючи часу взялися за пошуки підозрюваних, обійшли всі «злачні» місця Славути, але це не дало бажаного результату.

Яким же було здивування правоохоронців, коли вони натрапили на приятелів-грабіжників у сусіда потерпілого, де ті спокійно розпивали горілку. Зловмисники, побачивши міліціонерів, кинулись навтьоки: один у вікно, а іншому, напевно, забракло уяви — заліз у шафу… Обох злочинців затримали. Один із них раніше уже був засуджений за аналогічні злочини.

Як з’ясували правоохоронці, це був не перший злочин молодиків у Славуті. Напередодні шляхом пошкодження стелі вони проникли в квартиру, звідки таємно викрали металевий двотавр та спричинили шкоду власникові на загальну суму півтисячі гривень.

Наразі стосовно затриманих порушено кримінальні справи за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому» та ч. 2 ст. 186 «Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб» Кримінального кодексу України. Міру покарання для затриманих визначить суд.

МАРИНА ХЛЄБАН