У Хмельницькому сутенерка підшуковувала дівчат та клієнтів через оголошення в газеті

Жителька обласного центру, незважаючи на доволі молодий вік, впродовж двох місяців успішно вела свій «бізнес». Посередником у цій справі виступила одна з місцевих газет, на сторінках якої підприємлива жінка розміщувала оголошення із двозначним змістом. Так, у розділі «Робота» можна було натрапити на цілком пристойний текст, наприклад: «Агенство запрошує до співпраці симпатичних дівчат віком від 18 років». Коли ж «роботодавиці» телефонували зацікавлені, вона одразу попереджала, що робота пов’язана з наданням інтимних послуг. Більшість дівчат відмовлялися, але знайшлися такі, що погодилися…

Таким чином сутенерка підшукала собі чотирьох молодих жінок, які на той час перебували у вкрай скрутному матеріальному становищі. Усі вони приїхали з районів до обласного центру шукати кращої долі, але реальність виявилась жорстокою: одну звільнили з роботи, у іншої — малолітня дитина на руках, а за винайняте житло доводилось платити справно, тож, загнані у глухий кут, вони погоджувалися на привабливу пропозицію заробляти за одну ніч половину місячної зарплати.

Пізніше організаторка підпільного бізнесу винайняла в одному із мікрорайонів міста двокімнатну квартиру, де щовечора збиралися усі дівчата і звідки вони виїжджали на виклики. До речі, для пошуку клієнтів жінка знову скористалася послугами тієї ж газети. У рубриці «Знайомства» можна було натрапити на оголошення такого змісту: «Бажаю познайомитись із заможним чоловіком», «Симпатична дівчина познайомиться із чоловіком», але телефон при цьому залишався незмінним.

Коли усі організаційні питання було вирішено, процес, як то кажуть, пішов, і доволі успішно. Щовечора автомобілі «таксі» розвозили дівчат по готелях та саунах, а сутенерка зі своєї квартири контролювала усі їхні дії — «нічні метелики», які, до слова, користувались на «роботі» вигаданими іменами, постійно перебували на зв’язку із хазяйкою. За інтимпослуги клієнти платили по 350 гривень за годину, з яких 150 гривень повії віддавали сутенерші.

Крім того, жінка ретельно слідкувала за станом здоров’я своїх «підопічних», наполягала на регулярних медоглядах, а відповідні послуги дівчата надавали тільки із застосуванням контрацептивів — під час обшуку у «штаб-квартирі» правоохоронці натрапили на велику коробку, в якій було близько тисячі презервативів.

Наразі усіх чотирьох дівчат притягнено до адміністративної відповідальності, а от стосовно сутенерки порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 303 «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

КАТЕРИНА ШУПРИГАН