https://moyagazeta.com/

Телефонною хуліганкою виявилася…кішка!

Жінка запідозрила, що її кішка Клаша грає з домашнім телефоном після дзвінка співробітників компанії Телеком, пише svit24.net

Телефоністи заявили, що хтось з мешканців її квартири протягом двох годин набирав номер аварійної газової служби “04” і мовчав у трубку.

Зв’язківці сказали, що більше не мають наміру терпіти цих дивних телефонних ігор.

Новгородка була в подиві, оскільки в той момент, коли по телефону хтось постійно набирав екстрений номер виклику газової служби, в квартирі знаходилася тільки кішка.

Однак підозра про те, що кішка може гратися з телефоном, натискаючи кнопки лапами, незабаром підтвердилося – кішку застукали на гарячому.

Іграм кішки було вирішено покласти край, і телефон повісили на стіну. Тварині це не сподобалося, і Клаша перегризла дроти апарату.

Після цього господарі квартири заховали телефон в таке місце, де Клаша вже не могла дістатися ні до клавіш телефону, ні до проводів.

Як повідомлялося в травні, в Британії собака забрала у господарів мобільний телефон і сховалася з ним під сарай. Поки власник апарата погрозами і наказами виманював звідти тварину, собаці вдалося подзвонити в поліцію.