https://moyagazeta.com/

Автоматичне відшкодування ПДВ – вже сьогодні!

За словами Голови ДПС України, Олександра Клименка, даний сервіс – це шлях до виключення впливу людського фактору у взаєминах податкової служби й платника. Для цього, згідно Податкового кодексу, підприємство має дотримуватись визначених законом критеріїв. Насамперед, такий соціальний стандарт як заробітна плата має відповідати вимогам сучасності, а партнерство з іншими компаніями повинно бути прозорим. Тобто, не має бути жодних розбіжностей між сумами податкового кредиту підприємств та сумами зобов’язань бізнес-партнерів.

Заради зручного відшкодування ПДВ бізнес готовий удосконалюватися. Все більше підприємств м. Хмельницького вдаються до прозорих та цивілізованих форм ведення підприємницької діяльності, аби отримати право на автоматичне відшкодування ПДВ.

Найбільш „типовою” невідповідністю критеріям автоматичного відшкодування у місті є недосягнення рівня середньої заробітної плати. Згідно Податкового кодексу право на автоматичне відшкодування ПДВ мають платники, у яких середня заробітна плата не менше ніж у 2,5 рази перевищує мінімальний встановлений законодавством рівень у кожному з останніх чотирьох звітних податкових періодів (кварталів).

Сподіваємося на те, що в найближчому майбутньому список підприємств, які отримують ПДВ автоматично, значно розшириться. Адже, як показала практика, це вигідно і підприємцям, і державі.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому
Хмельницької області ДПС