https://moyagazeta.com/

Добровільне декларування доходів

Визначальною ідеологією у проведенні кампанії декларування 2013 року є спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільність плати ними податків і створення умов, які гарантують якісне обслуговування платників податків.

На сьогоднішній день до податкової інспекції громадянами вже подано 715 декларацій про майновий стан та одержані доходи за 2012 рік (за аналогічний період минулого року було подано 443 декларації), сума задекларованого доходу становить 36965,5 тис. грн., з якого нараховано податку з доходів фізичних осіб у сумі 1210,21 тис. грн. На право скористатися податковою знижкою подано 201 декларацію.

У ході кампанії по декларуванню доходів громадян у місті з’явилися перші три мільйонери.

З початком кампанії декларування Державна податкова служба України запровадила електронний сервіс, який дає можливість заповнити та направити до податкової інспекції Декларацію про майновий стан і доходи у режимі реального часу (ОnLine).

Слід також відмітити, що вже 43 громадянина подали податкову декларацію про майновий стан і доходи в електронній формі через електронний сервіс „Електронний кабінет платника податків”.

Кількість декларацій у 2013 році порівняно з 2012 роком на цю ж дату зросла понад у два рази. Така динаміка лише підтверджує той факт, що у свідомості громадян стався злам і переважна їх більшість сповідує європейський принцип «Податки – це плата за цивілізацію, за розвиток держави”.

У рамках проведення кампанії декларування для громадян, які заповнюють річні декларації про доходи, створені максимально комфортні умови. Для цього в центрі обслуговування платників податків компетентні фахівці надають консультаційні послуги та практичну допомогу з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 20.00 год., а також у суботу з 9.00 год. до 16.00 год.

Консультації фізичним особам щодо порядку заповнення податкових декларацій про майновий стан і доходи надаються у кім. 212.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому Хмельницької області ДПС  

Фото alnews.com.ua