https://moyagazeta.com/

Хто володіє інформацією – володіє світом

 Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб Ігор Доманіцький розповів про порядок подання розрахунку за ф. №1ДФ та наголосив, що особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані своєчасно нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, що виплачується платнику податку та підлягає оподаткуванню до або під час такої виплати.

Ігор Доманіцький акцентував увагу на особливу актуальність співпраці інспекції з платниками податків. «Наразі інспекція веде постійну та наполегливу роботу по вдосконаленню партнерських відносин з платниками податків і це зрештою дає можливість працювати більш ефективно і без порушень законодавства», – повідомив міндоходівець.

Начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Володимир Мороз відмітив, що нарахування єдиного внеску здійснюється в межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, що дорівнює сімнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом, на яку нараховується єдиний внесок.

Головний державний ревізор-інспектор відділу податку на прибуток Світлана Дзюбак нагадала неприбутковим організаціям, що звіт про суми податкових пільг подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається. Крім було звернуто увагу на те, що віднедавна усі поля реквізиту „Призначення платежу” розрахункового документу платникам податків потрібно заповнювати у відповідності із затвердженим Порядком. Сплата за кожним видом платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ.

«Звісно, під час однієї зустрічі неможливо осягнути усі нові норми податкового законодавства, однак вона дає змогу привернути увагу платників податків до його основних аспектів, а також вивчити думку платників з найбільш актуальних питань, на чому надалі ґрунтуватимуться коментарі та роз’яснення», – резюмував підсумки зустрічі начальник ДПІ у міст Хмельницькому Руслан Мединський.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому