https://moyagazeta.com/

Іноземним інвесторам – новий сервіс від податкової

Запровадження цього сервісу допоможе іноземним інвесторам отримати правову оцінку інвестпроектів на наявність податкових ризиків, а це, в свою чергу, допоможе бізнесу уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними підприємцями.

Для багатьох інвесторів неприємним сюрпризом стають повідомлення про порушення, допущені під час реалізації інвестиційного проекту та нараховані штрафні санкції. Як свідчать аналітики податкової, інвестори не завжди правильно трактують податкове законодавство і не розуміють тих меж, за якими оптимізація стає порушенням. Більше того, сьогодні існує стійкий ринок послуг щодо побудови бізнес-процесів, які, з точки зору податкового законодавства, є незаконними. Доволі часто менеджери компаній користуються цими схемами без відома роботодавців для оптимізації витрат.

Таким чином, запровадження нового податкового сервісу допоможе уникати цих неприємностей підприємствам з іноземними інвестиціями. Крім того, вони також зможуть перевірити і добросовісність своїх можливих підприємств-контрагентів.

Податкова, у свою чергу, оперативно розглядатиме звернення підприємців та повідомлятиме їх про відповідність господарської операції податковому законодавству. Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому всі виявлені помилки підприємці матимуть змогу виправити самостійно до офіційного оформлення операції.

Такий діалог між податковою та підприємствами з іноземними інвестиціями допоможе ефективно будувати бізнес-плани та отримувати прибутки, а це, у свою чергу, стимулюватиме інвестиційний клімат та зростання української економіки.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому

Хмельницької області ДПС