https://moyagazeta.com/

Не забудьте вчасно подати Декларацію про майновий стан і доходи

 Платник податків має право вибрати один з наступних способів подання Декларації:
– безпосередньо платником податків у податковий орган. Декларація представляється громадянином особисто в податковий орган за місцем реєстрації в паспорті (місцем проживання),
– поштою. Відправка здійснюється не пізніше, ніж за 10 днів до закінчення граничного строку подання Декларації, шляхом поштового відправлення за адресою податкової інспекції з повідомленням про вручення,
– в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку та з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідно до законодавства. При цьому відправлення Декларації в електронному виді необхідно здійснити не пізніше закінчення останньої години дня, в якому минає граничний строк.
Якщо громадянин бажає подати Декларацію за 2012 рік поштою, то поштове відправлення надсилається не пізніше ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну подання Декларації, тобто не пізніше 20 квітня 2013 року.
Більше детальну інформацію про порядок заповнення Декларації та додатків до неї можна одержати на офіційному веб-порталі ДПС Україниwww.sts.gov.ua у банері «Декларування громадянами майнового стану і доходів».
Добровільне декларування своїх доходів – це демонстрація взаємної довіри і партнерських відносин між платниками податків і державою.
Декларуючи доходи і сплачуючи податки, громадяни роблять свій індивідуальний внесок у добробут держави.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому
Хмельницької області ДПС

Фото poltava.pl.ua