https://moyagazeta.com/

Поліпшення інвестиційного клімату та рівня інвестиційної активності у м. Хмельницькому – передумова перетворення податкової з фіскального органу у сервісну службу !

Своє спілкування з присутніми Руслан Леонідович розпочав з того, що на сьогоднішній день злагода та порозуміння в стосунках між тими, хто збирає податки та тими, хто їх сплачує – важлива передумова піднесення ефективності не тільки податкової, а й взагалі економічної політики. В цьому процесі мають поєднуватись інтереси держави з інтересами конкретної людини, підприємства. Без запровадження дієвих механізмів збалансування цих інтересів досягти покращення в економіці неможливо.

Тому для успішного виконання завдань необхідно забезпечити належний рівень професіоналізму та високий рівень виконавської дисципліни – тільки проявивши всі ці якості вдасться забезпечити наповнення дохідної частини бюджету в запланованих обсягах. Адже цифрові показники не відображають весь спектр роботи податкової інспекції.

Далі начальник підкреслив, що одним із пріоритетних завдань сьогодення для податкової є сприяння поліпшенню інвестиційного клімату в Україні. Тому, у переорієнтації податкової служби з фіскальної на сервісну, наданні для платників податків сервісних послуг на зразок європейських хмельницькі податківці вбачають запоруку інвестиційної привабливості ведення бізнесу в місті.

Очільник податкової інспекції міста детально ознайомив присутніх із сервісами, які вже запроваджені для сприяння ведення успішного бізнесу, таких, як автоматичне відшкодування ПДВ, Центр сертифікації електронних ключів, реєстрація податкових накладних в Єдиному державному реєстрі, рубрика «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», антикорупційний проект «Пульс податкової» тощо.

Наостанок учасники зустрічі висловили бажання продовжувати конструктивну співпрацю податківців, органів місцевого самоврядування і платників податків у такому форматі, що сприятиме підвищенню рівня довіри інвесторів та збільшенню об’ємів надходження інвестицій.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому

Хмельницької області ДПС