https://moyagazeta.com/

Співпраця з бізнесом, громадськістю та журналістами – запорука поліпшення бізнес-клімату

 Начальник Головного управління Міндоходів Хмельниччини Володимир Михалчич зачитав наказ Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка про призначення на посаду начальника ДПІ у місті Хмельницькому регіонального управління Міндоходів Руслана Мединського.

Державна податкова інспекція у місті Хмельницькому є бюджетоформуючим підрозділом, що спрямовує до державного та місцевого бюджетів 50 відсотків усіх податкових надходжень регіону. За підсумками січня-травня 2013 року мобілізовано до бюджетів усіх рівнів податків та зборів на загальну суму 442 мільйони гривень. Забезпечено приріст надходжень податків та зборів в цілому на суму 23 мільйони гривень, темп росту становить 105 відсотків.

Показово, що у повному обсязі виконано бюджетні показники органів місцевого самоврядування, прогноз забезпечено на 103 відсотки, понадпланові надходження склали понад 5 мільйонів гривень.

«Разом з тим, в обласному центрі потребує цілеспрямованого вирішення така соціально-економічна проблема як тіньова зайнятість населення, виплата заробітної плати «у конвертах». Більш детальну увагу необхідно звертати на тіньовий сектор економіки, який негативно впливає на конкурентоздатність легальних виробників, породжує соціально-економічну нестабільність, Вважаю, що такому професійному колективу під силу системне вирішення цих та інших питань, Тим паче, коли він має системну співпрацю з бізнесовим та громадським активом», – зазначив керівник Головного управління Міндоходів в області Володимир Михалчич.

Безумовно, роль «першої скрипки» у впровадженні нової філософії діяльності Міндоходів у податковій інспекції обласного центру відводитиметься її керівникові. Примітно, що в ході зібрання щирі побажання Руслану Мединському в зв’язку з призначенням на посаду, яка дозволить йому ще більше розкрити організаторські здібності у реалізації стратегії і тактики Міністерства доходів і зборів, забезпеченні ефективного наповнення державної казни і підвищенні добробуту українців висловили перший заступник Хмельницького міського голови Олександр Вінніков, заступник голови правління ПАТ «Хмельницькгаз» Валерій Лужанінов, керівники громадських інституцій: голова територіального відділення Асоціації платників податків України Мар’ян Маєвський, голова регіональної ради підприємців Олександр Сніховський, директор Асоціації хмельницьких ринків Валерій Таратасюк, керівник представництва Всеукраїнського клубу «Баланс-клуб» Ольга Ткач, а також протоієрей-клірик Кафедрального собору Хмельницької єпархії Української православної церкви Отець Петро.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому