https://moyagazeta.com/

Трансформація податкової у сервісну службу стимулює бізнес до сумлінної сплати податків

Підвищення ефективності організації роботи інспекції, обговорення норм чинного податкового законодавств та пропозиції по його удосконаленню стали основними темами заходу, що пройшов у продуктивному руслі під гаслом «Від фіскального органу – до сервісної служби».

„Підвищення ефективності роботи податківців багато в чому залежить від реалізації ідеології партнерства з платниками податків, активної боротьби з тіньовим сектором економіки. Саме шляхом збереження зваженого балансу інтересів держави і громадян, взаємної поваги та відповідальності податківців і платників податків у суспільстві досягається соціальна рівновага й стабільність”, – зазначив очільник податкової інспекції міста.

Поряд із цим Руслан Леонідович звернув увагу присутніх на те, що у січні-червні нинішнього року до казни міськими податківцями мобілізовано 498 мільйонів гривень, що на понад 70 тисяч гривень більше ніж у минулому році. З них держбюджет отримав 240 мільйонів гривень, а місцеві скарбниці – майже 258 мільйонів. За його словами такі результати перш за все стали можливим завдяки невтручанню у діяльність законослухняного бізнесу та масштабному наступу на „тіньову” економіку.

Велику роль у цьому процесі відіграло і відкриття при податковій інспекції міста центру з обслуговування платників податків та представництва акредитованого центру сертифікації електронних ключів, у яких платники податків можуть виконати свої зобов’язання перед державою швидко та комфортно.

Підводячи підсумки заходу, Руслан Мединський запевнив присутніх, що надалі такі зустрічі будуть проводитися на постійній основі та сприятимуть поглибленню співпраці податківців з бізнес-спільнотою. Підприємці у свою чергу, висловивши вдячність податківцям, зазначили, що такий безпосередній діалог наразі є вкрай необхідними, адже він реально допомагає вирішити суперечливі моменти у стосунках держави і бізнесу.

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому
Хмельницької області ДПС