https://moyagazeta.com/

Мобільні телефони за кількістю перевищать населення Землі

 Згідно з прогнозом Міжнародного союзу електрозв’язку при ООН (МСЕ), число зареєстрованих телефонів перевищить 7 млрд. у грудні 2014 року. А населення Землі становить 7,1 млрд. жителів. Тобто, за даними МСЕ, до кінця 2014 на Землі мобільних телефонів буде більше, ніж людей.
В даний час у світі зареєстровано 6,8 млрд. номерів мобільних телефонів. У доповіді МСЕ за 2013 рік йдеться, що більше третини населення світу мають постійний доступ до мереж мобільного зв’язку.
У країнах колишнього СРСР зафіксовано найбільшу кількість номерів на душу населення – 1,7. В Африці це число найнижче – всього 63 номери на 100 жителів.

«З кожним днем ми наближаємося до того моменту, коли число мобільних номерів зрівняється з числом жителів нашої планети», – заявив представник МСЕ Брахіма Сану.
«Мобільна революція надає нові можливості людям у країнах, що розвиваються в галузі освіти, охорони здоров’я, управління, фінансів і комерції», – вважає він.

У Європі 75% населення користуються мобільним зв’язком та мобільним інтернетом, на другому місці Північна і Південна Америка – 61%, в Азії – 32% населення, а в Африці тільки 16%.
«Дві третини населення планети, це близько 4,5 млрд. чоловік, не користуються мобільним зв’язком. А це означає, що дві третини людства позбавлені доступу до найбільшого глобального ринку », – сказав генеральний секретар МСЕ Хамадун Туре.

За матеріалами Російської служби ВВС