https://moyagazeta.com/

У Києві з'явилися заборонені в Україні Google Glass. Перший тест (відео)

 До цього з пристроєм могли працювати тільки співробітники компанії. Тести, проведені «чужинцями» (до числа випробувачів увійшли різноманітні люди – від програмістів і лікарів до творців порнографії), частково змінили ставлення до окулярів у суспільстві: від «боже, це штука для кіборгів» до «дивіться-но, що вони вміють».

Після стількох років очікувань ми отримуємо не просто нові мегабайти і тачскріни, а принципово новий пристрій – апарат з майбутнього. Третє око. І воно вже починає змінювати світ після простої голосової команди: «ОК, Glass!»

Лише завдяки голосу або торканню дужки можна вмикати відеозв’язок, як по Skype. Знімати знахабнілих ДАІшників та викладати в Інтернет. Хірурги зможуть показувати колегам операцію в подробицях та отримувати консультації он-лайн.

Медсестри даватимуть правильні препарати у потрібній пропорції, це їм підказуватиме третє око. Водії не відволікатимуться на GPS-навігатор, бо він буде просто перед очима. За потреби GoogleGlass може замінити телефон, комп’ютер, ноутбук, планшет, фотоапарат, камеру і навіть телевізор.

В нової технології знайшлись не лише прихильники, а й суворі противники. Не встиг супергаджет масово всістись на переніссі, як його вже заборонили в багатьох казино й барах.

Суть галасу проста: фото з Glass – це порушення приватності, прихована зйомка без згоди людини, шпигунство, технологія розпізнавання обличчя.

Саме тому Google переносить реліз диво-гаджету з 2013-го на 2014-й рік. По-перше, потрібно зібрати великий обсяг відгуків та зауважень про розробку, врахувати їх, і лише потім випустити девайс на ринок. По-друге, треба розробити достатню кількість програм для GoogleGlass.

http://fakty.ictv.ua