https://moyagazeta.com/

Міліція встановила особу чоловіка який здійснив напад на журналістку “Моєї газети+”

Нижче публікуємо відповідь на інформаційний запит наданий Управлінням МВС України в Хмельницькій області.

” 03 ” вересня 2009 року
Головному редактору видання “Моя газета+” Луніній Людмилі Василівні
м. Хмельницький вул. Кам’янецька, 74

 

Шановна Людмило Василівно!
На Ваш лист від 13.08.2009 повідомляємо, що 28.07.2009 по вул. Театральній, 24 в м. Хмельницькому, при охороні громадського порядку працівниками Хмельницького MB під час багатолюдного заходу (повертання депозитів банком «Укрпромбанк») спеціалістом-криміналістом НДЕКЦ при Хмельницькому MB УМВС в області проводилась оперативна відеозйомка вказаного заходу з метою подальшого використання в службових цілях.

Вказаний відеозапис являється внутрівідомчим службовим документом і згідно ст. 37 Закону України «Про інформацію» не підлягає обов’язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами, а тому відповідь керівництва Хмельницького MB УМВС в області про відмову у надані Вам копії зазначеного відеозапису не є такою, що суперечить чинному законодавству.
Питання про надання копії відеозапису до органів суду буде вирішено при наявності відповідного запиту суду.

В разі незгоди з відмовою у задоволені Вашого запиту, вказане рішення Ви маєте право оскаржити до органу вищого рівня та суду.
На доданій до заяви фотокартці особи, дії якої Ви оскаржуєте, зображений перший заступник начальника Хмельницького MB УМВС України в Хмельницькій області підполковник міліції Войтюк Сергій Володимирович.

Разом з тим повідомляємо Вам, що за фактами неправомірних дій працівників міліції, викладених у Вашій заяві, проводиться службове розслідування про результати якого Вас буде повідомлено додатково в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян».

М.М. Підгаєцький
З повагою заступник
начальника УКЗ УМВС

Нагадаємо, що В Хмельницькому серед білого дня, під час акції протесту вкладників Укрпромбанку, в присутності 20-и міліціонерів здійснено розбійний напад на журналістку незалежної газети.
 

Отсканированная копия