https://moyagazeta.com/

МВС бреше з приводу деталей затримання Олега Однороженка

“З цього приводу Головне управління МВС України в Харківській області повідомляє, що наразі в провадженні Слідчого Управління ГУМВС України в Харківській області знаходяться карні справи, порушені за ознаками частини 2 та 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Хуліганські дії вчинив мешканець міста Харкова, який є одним з фігурантів вказаних кримінальних справ.

5 липня 2012 року в рамках розслідування цих справ, а також враховуючи той факт, що вищевказаний громадянин знаходився в розшуку та приховувався від слідства, за рішенням Київського районного суду міста Харкова його було затримано працівниками харківської міліції у місті Києві на підставі статті 115 Кримінально-процесуального кодексу України. “

Вірно кажуть в народі, що словам міліції вірити не можна. Олег Однороженко проживаючи у Києві не отримав жодну повістку, продовжував організаційну та наукову діяльність. За час, нібито, укривання від слідства встиг дати десяток інтерв’ю українським та іноземним ЗМІ (BBC, Інтер та інші), виступав на всеукраїнському радіо.. Не схоже на поведінку людини, котра “укривалася від слідства”. Резон міліції у тому, щоб мати більше причин перед судом дати Олегу Однороженку санкцію у вигляді тримання під вартою.

Доводимо до відома громадськості, що суд щодо запобіжного заходу над Олегом Однороженком відбудеться у понеділок 9 липня. Точний час та місце суду буде повідомлено пізніше.

Прес-служба Соціал-Національної Асамблеї