https://moyagazeta.com/

Перший Національний покаже фінал дитячого “Євробачення – 2012”

Про це RegioNews повідомили у прес-службі Першого Національного.

У пісенному конкурсі візьмуть участь 12 країн: Білорусь, Швеція, Азербайджан, Бельгія, Росія, Ізраїль, Албанія, Вірменія, Україна, Грузія, Молдова, Нідерланди.

Україну на ДПКЄ – 2012 представить Анастасія Петрик. Вона виступить з піснею “Небо” на сцені Heineken Music Hall під номером 9.
Усі дванадцять учасників Х Дитячого пісенного конкурсу Євробачення вийдуть на сцену в такому порядку:
1 – Білорусія
2 – Швеція
3 – Азербайджан
4 – Бельгія
5 – Росія
6 – Ізраїль
7 – Албанія
8 – Вірменія
9 – Україна
10 – Грузія
11 – Молдова
12 – Нідерланди.
Цьогорічний ДПКЄ пройде під гаслом “Зламай кригу!” (“Break The Ice”). Цей слоган було втілено у тематичній пісні з однойменною назвою, яка стала гімном ДПКЄ–2012 і звучатиме на сцені Heineken Music Hall. Виконувати композицію будуть представники 12 країн-учасниць конкурсу разом зі співачкою Кім-Лаян ван дер Мей, яка, до того ж, буде співведучою фіналу.
10 ювілейний Дитячий пісенний конкурс Євробачення, крім традиційного змагання, принесе чимало несподіваних сюрпризів. Наприклад, цього року організатори разом з ЄМС вирішили створити ще одну групу журі – так зване “дитяче журі”, до складу якого увійдуть діти віком від 10 до 15 років з досвідом у сфері музики. Оголошуватиме результати голосування “дитячого журі” таємний гість конкурсу, який стане ще однією несподіванкою фіналу.
Нагадуємо, що голосувати за пісню Насті Петрик “Небо” українські телеглядачі не можуть. Але ми можемо вболівати за нашу конкурсантку та обирати кращих представників інших країн.

RegioNews