https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому матерів, які народили дітей у перший день Нового року, привітав міський голова

Міський голова щиро привітав молодих матусь з визначною подією у житті, побажав їм та їх діточкам міцного здоров’я та всіх благ.
В ході вітання Сергій Іванович зазначив, що останні роки міська влада намагається у перинатальному центрі забезпечувати всі необхідні умови для народження і перебування дітей та їх матерів. Також висловив сподівання, що кожна з породіль має повернутися до цього медичного закладу ще не один раз.

Від міської влади Сергій Мельник подарував кожній матусі новонароджених багатофункціональні розкладні стільчики-столики для годування діток. Молоді мами також одержали від міського голови оригінальні вітальні листівки та солодощі.
Щодо демографічної ситуації, то в нашому місті минулого року на світ з’явилося близько 3 тисяч 250 дітей, це трохи менше у порівнянні з 2009 роком. За словами головного лікаря перинатального центру Андрія Ропотана, кількість пологів дещо зменшилась у зв’язку із відкриттям в обласній лікарні відділення екстрагенітальної патології.

Також Андрій Григорович з приємністю зазначив, що 2010 рік пройшов без материнської смертності, а показники виходжування дітей цього року були набагато кращі у порівнянні з 2009 роком. У закладі спостерігається позитивна динаміка із народжуваності та забезпечення фаховою допомогою в повному обсязі. Для цього в центрі створені належні умови та працює кваліфікований медперсонал.