https://moyagazeta.com/

Росія зупинила постачання дизельного палива в Україну, – джерело

 
Поставки російського дизельного палива в Україну з 9 вересня були зупинені у зв’язку з рішенням Федеральної служби з технічного та експортного контролю (ФСТЕК) РФ обнулити більшість раніше виданих дозволів експортерам. Про це повідомляє OilNews із посиланням на кількох імпортерів російського ДП.

“З п’ятниці більшість дозволів, виданих раніше ФСТЕК, обнулили. Поставки зупинені. Українські компанії екстрено подають нові документи для розблокування російського імпорту. Інформацією про причини такого ходу регулятора російські постачальники не мають”, – зазначив один з імпортерів волгоградського дизпалива.

Відповідне повідомлення про рішення ФСТЕК російські ресурсодержатели надіслали більшості українських контрагентів.

Новини за темою: “ПрикарпатЗахідтранс” готується до відновлення поставок дизпалива по нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок”
На даний момент достовірно відомо про припинення поставок з підприємств російського “Лукойлу”. У той же час підтвердженої інформації про ситуацію з поставками через нафтопродуктопровід ДП “Прикарпатзахідтранс” поки немає.

За словами одного з великих імпортерів, попередня інформація про можливе припинення поставок з’явилася ще на початку тижня. “Поставки вже законтрактованого ресурсу тривають. Проте, нових партій не відвантажують”, – пояснив співрозмовник.

Раніше повідомлялося, що “Лукойл” отримав дозвіл профільного регулятора на постачання дизельного палива в Україну для цивільних цілей.

 

Джерело: 112.ua