https://moyagazeta.com/

Чому Богословська сказала таке про Балогу?

На думку Інни Богословської, яка наводиться на сайті політичної сили, яку вона представляє, «людина, яка була головою Адміністрації президента, а два останніх роки очолювала міністерство і була членом уряду, не вправі давати такі оцінки, оскільки вона також несе відповідальність за стан справ в країні».

Інна Богословська вважає, що якщо Віктор Балога не був згоден з тією політикою, яка проводиться в державі президентом і урядом, то необхідно було вчинити так, як вчинив свого часу Віктор Пинзеник, працюючи в уряді Юлії Тимошенко. Нагадаємо що Віктор Пинзеник тоді подав у відставку. Інна Богословська зазначає, що якби Віктор Балога подав заяву про свою відставку, то «тоді можна було б говорити і про динаміку гальмування, і про зміну інвестиційного клімату, та про відсутність європейських перспектив нашої країни».

Ту критику, яку сьогодні можна почути від Віктора Балоги, Інна Богословська коментує наступним чином: «Сьогодні ж, після двох років роботи в уряді його критику всіх і вся можна оцінити тільки як спробу очорнити вчорашніх партнерів, щоб якось прилаштуватися в опозиції». На думку Інни Богословської, «тут дуже мало бажання змінити щось в країні і домогтися поліпшення добробуту людей, тільки турбота про те, щоб не пропасти в політичному майбутньому».

Інна Богословська підкреслює, що «критикувати вправі тільки той, хто щось реально зробив на своєму місці у владі».

За матеріалами: partyofregions.org.ua