https://moyagazeta.com/

Для створення більшості регіоналам не вистачає трьох мандатів – Єфремов

“Сьогодні в нас поки є заяви 223 депутатів про вступ у нашу фракцію. Робота триває”, – сказав він в інтерв’ю газеті “День”.

Єфремов не приховував, що кількість мандатів, які отримала ПР за підсумками парламентських виборів, виявилася меншою, ніж очікувалося. До голосування народу регіонали розраховували отримати близько 226 мандатів:

“Але отримали менше, тому сьогодні ведеться робота з формування більшості. Багато в чому це буде залежати від мажоритарних кандидатів, які ще не визначилися”, – заявив голова фракції.

Відповідаючи на запитання, чи хотів би він входження Комуністичної партії в більшість із ПР, він відповів, що хотів би об’єднання цих політичних сил виключно за програмними цілями. Разом з тим, він зазначив, що у разі переформатування виконавчої влади й входження в неї представників КПУ, то і вона, і ПР повинні будуть іти на поступки.

Як повідомлялося раніше, регіонал Михайло Чечетов повідомив, що ПР вже має більшість у новій Раді. За його словами, майже 40 самовисуванців написали заяву про вступ у фракцію Партії регіонів у Верховній Раді сьомого скликання.

У той же час ЗМІ повідомляють, що регіонали “купують” самовисуванців з допомогою посад і грошей.

26 листопада, голова Верховної Ради Володимир Литвин і колишній чільник МНС Віктор Балога заявили, що не вступали до жодної фракції.

ТСН