https://moyagazeta.com/

Хмельницькі “«Свободівці» не змогли захистити Степана Бандеру

Про це повідомили у прес-службі Хмельницької обласної організації ВО “Свобода”.

У зверненні, зокрема, зокрема йшлося: “Ми, депутати Хмельницької міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, висловлюємо протест проти незаконного протиправного рішення Вищого адміністративного суду, з приводу рішення про скасування Указу Президента України (№ 46/2010) від 20 січня 2010 року “Про присвоєння С. Бандері звання Герой України”. Переконані, що це рішення носить замовний політичний характер і вимагає негайної реакції з боку Хмельницької міської ради, як представницького органу.

На нашу думку, згадане рішення стало можливим тому, що владний режим позбавив незалежності судову гілку влади – і сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення Адміністрації Президента, ухвалюючи абсурдні і неправочинні рішення. Водночас правоохоронні органи стали головними знаряддями боротьби проти політичної опозиції і основним засобом побудови поліцейської держави.

Окупаційна адміністрація розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному. І рішення Вищого адміністративного суду є тільки однією з ланок цієї війни. Рішення і дії центральної влади, продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, а також Мазепи, крутянців, холодноярців, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків. Бо владоможці розуміють, що раніше чи пізніше цю владу змете сила української національної революції.

Степан Бандера для мільйонів українців, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм”.

Олександр Симчишин у виступі наголосив, що свободівці зверталися до голови фракції ВО “Батьківщина”, голови Хмельницької міської організації ВО “Батьківщина” та Хмельницького міського голови щодо скликання позачергової сесії з даного питання.

Він звернувся до депутатів “Батьківщини” (фракція ВО “Батьківщина” – 39 депутатів з 60), які декларуть свою опозиційність і наголосив, що лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко назвала скасування указу президента про присвоєння Степану Бандері звання Героя України спробою Віктора Януковича репресувати героїв так само, як і політиків, а через суди і через свої вказівки когось робити або не робити героями.

Свободівці вимагали від Хмельницької міської ради

– чітко висловити свою позицію, ухваливши спеціальну заяву Хмельницької міської ради з приводу скасування Указу Президента України “Про присвоєння С.Бандері звання Герой України”

– назвати іменем Героя Степана Бандери вулицю у м.Хмельницькому.

Аби зняти з себе відповідальність частина депутатів-бютівців намагалася взагалі зняти питання з розгляду та не голосувати за відповідне звернення.

В результаті на вимогу Олександра Симчишина питання було поставлено на голосування. За звернення проголосувало 13 депутатів. (8 бютівців, 1 представник “Фронту Змін”).