https://moyagazeta.com/

Луценка помилують на Великдень?

 Про це він сказав в ефірі телекомпанії “5 канал” увечері 9 березня, інформує LB.UA, пише styknews.info

Депутат повідомив, що також звернувся до Президента з проханням помилувати жителя Красноармійська (Донецька область), який убив маніяка.

“Коли проти нього порушили кримінальну справу, все населення повстало. Адже людина зробила справу замість міліції. Тож я попросив пана Президента про його помилування і помилування Луценко. Я навів йому слова з Біблії, Євангеліє від Матвія й Іоанна:” На свято ж Пасхи правитель має звичай відпускати народові одного в’язня, якого народ хоче бачити на волі “, – сказав він.

При цьому, на думку депутата, український народ хоче бачити на волі обох ув’язнених. Парламентарій зазначив, що звернення вже знаходитися на розгляді в Адміністрації Президента, і висловив сподівання на задоволення свого прохання.

Нагадаємо, 1 березня під час прямої лінії з народом Янукович майже відкрито заявив, що готовий помилувати Луценко, незважаючи на те, що той “зображає себе великим опозиціонером”.

Варто також відзначити, що для помилування Президент повинен отримати прохання від самого засудженого. При цьому Луценко неодноразово заявляв, що просити про помилування не буде.