https://moyagazeta.com/

Ляшко: українська зовнішня політика програла по-крупному

Ляшко стверджує, що чинна влада усіма силами чіпляючись за «лівійське минуле», «точніше за контракти, укладені з диктатором Каддафі упродовж останніх років», та не надавши підтримки повстанцям, «які вже сьогодні формують нову політику Лівії, у тому числі в енергетичній сфері», Україна потрапила в складну геополітичну ситуацію.

Беручи за основу заяви лівійських лідерів та оцінки міжнародних експертів, нардеп припускає, що «домовленості з Каддафі будуть анульовані новим лівійським урядом. У Тріполі також добре пам’ятатимуть про те, хто із зарубіжних держав до останнього підтримував диктатора, а хто, навіть у складних ситуаціях продовжував вірити у силу лівійського народу».

Як наслідок – внесення України до «чорних списків» держав, з яким нове керівництво Лівії не матиме справ. «І нам знову доведеться докладати значні зусилля для того, щоб навести мости дружби із представниками нової влади Лівії».

Олег Ляшко переконаний, що можна було запобігти таким наслідкам, у випадку, «якби при владі в Україні були люди, які добре розуміють складні політичні процеси сьогоднішнього світу, а також політичні партії, які прийшли до влади не завдяки величезним фінансовим та адміністративним ресурсам, а дякуючи народній волі та підтримці».