https://moyagazeta.com/

Медведчук уперся: без Митного союзу життя немає

«Розворот України у бік ЄС автоматично створює скорочення контактів з Росією, – пише політик у своєму блозі на сайті « Кореспондент ». – Зокрема, втрату російського ринку для українських автовиробників».

Медведчук вважає, що впровадження РФ утилізаційного збору для продукції українського автопрому – це «цілком природний і очікуваний хід»: оскільки «записні євроінтегратори» нашої країни не хочуть продавати свої автомобілі в Росію, Росія йде їм назустріч.

З іншого боку, як пише лідер громадського руху «Український вибір», Європі український автопром теж не потрібен, оскільки ЄС розглядає нашу країну лише як ринок для збуту власних б / у автомобілів.

«Тому скорочення виробництва на українських автозаводах в Європі буде сприйняте позитивно – як готовність власників українських автопідприємств розчистити ринок власникам європейських автозаводів», – вважає Медведчук.

Саме тому, на думку автора блогу, нинішньому уряду варто задуматися над проведеною ними політикою. Адже якщо вони не знайдуть спільну мову з керівниками Росії, Казахстану і Білорусі, то країни Митного союзу закриють свої ринки від українських виробників: «І справа не обмежиться «утилізаційним збором» для наших автомобілів, а також горезвісними «сирними» і «трубними» війнами».

«Вже зараз зовсім виразно простежується прагнення Росії до того, щоб замкнути технологічні ланцюжки на собі або на підприємствах країн, що входять до Митного союзу, – зазначив Медведчук. – Таким чином, неприєднання України до МС веде до очевидної перспективи: ринки на Сході для нас закриються, а на Заході так і залишаться недоступними».

Експрес онлайн
Фото ungu.org