https://moyagazeta.com/

На Говерлі смачно брешеться?

Отож, на Говерлі рояться мислі про національну гідність, самодостатність, скрізь і всюди рекордні здобутки під його президентством. На Говерлі смачно брешеться. От послухайте, що там, на висоті, зварилося у президентській голові.

“Сьогодні Україна – демократична держава, де панує свобода слова, де суспільство може вільно обговорювати гострі проблеми”. Це він, очевидно, має на увазі шустерівську “свободу слова”, на якій цей віртуозний провокатор майстерно скеровує розмову в “оранжевому” дусі. Однак в цьому абзаці є шматок правди про “гострі проблеми”. А наплодив він цих проблем в усіх галузях суспільно-політичного життя: безробіття під його патронатом стало наймасовішим за всі роки незалежності, рвонула інфляція, галопують ціни, щороку з карти України зникають 25 сіл. А ще політичний бардак, парламентський параліч – то все його здобутки.

“І з кожним роком ми все більше повертаємо почуття національної гідності”. Хто повертає? Де та гідність? В чому вона? Може, в тому, що нація “гідно” вимирає прискореними темпами, що Україна стала європейським лідером по корупційності, по згубних хворобах та епідеміях? Може в тому, що президент відроджує в Україні фашизм, вимагає руйнувати пам’ятники радянської історії? Може, безробітні, бомжі, вимираючі селяни сповнені почуття національної гідності?..
А як за його президентства рвонули іноземні інвестиції – аж у 4,5 раза! В яку галузь? Який результат, коли жодна галузь за його каденції й кроку не ступила? Якщо вже говорити про зростання, то зростають борги. Україна доживає на позичках. Прем’єрка гасає по всьому світі з протягнутою рукою. Україна за його президентства ще більше утвердила свій статус жебрачки. Обсяг промислового виробництва спав на третину, а він бреше, що за чотири роки його президентства Україна має найвищі темпи економічного розвитку.

Але послухайте далі: “Серед здобутків останніх років створення щорічно понад мільйон робочих місць”. Де ж ті місця? На зупинених підприємствах? Під час кризи щоденно ряди безробітних поповнюють до десяти тисяч “маленьких українців”.

Оприлюднивши таку брехню, покоритель Говерли заявив, що буде балотуватися в президенти на другий термін. Невже він не знає, що людям остогидли його брехні та самовихваляння, що його рейтинг впав до абсолютного нуля?
А може б, йому краще піти в скалолази, та вилізти вище, на якийсь Еверест, щоб там, на захмарній висоті, вивітрило з голови передвиборний блуд?

Автор: Петро МАХНЮК