https://moyagazeta.com/

Податок на багатство

Так він прокоментував наміри прем’єра ввести податок на нерухомість з 1 листопада, названий главою Уряду «податком на розкіш».
За словами народного депутата, «ініціативи уряду не передбачають механізму оцінки «розкоші». «Скажімо, з нової ініціативи немає різниці між великим будинком сільської родини, яка працює у полі і віллою високо посадовця у Конча-Заспі під Києвом», – зазначив народний депутат. Він переконаний, що «ця ініціатива так і залишиться голим популізмом».
Аргументуючи свою позицію, політик зауважив: «Допоки високопосадовці не подають чесних декларацій про доходи та майно, не слід очікувати того ж від населення України», – зауважив він.
На думку члена бюджетного Комітету, «підвищення будь-яких податків у час економічної кризи є хибним шляхом, який вводитиме економіку в «тінь». «Уряди європейських країн навпаки вдаються до зниження податкового тиску, а уряд ТИМОШЕНКО пропонує такий тиск посилити у ситуації, коли самі високопосадовці оприлюднюють неправдиві декларації про доходи», – зауважив заступник голови Української народної партії, народний депутат України, член парламентського бюджетного Комітету Ярослав ДЖОДЖИК.