https://moyagazeta.com/

У Партії регіонів теж є люди, які тихцем хочуть, щоби перемогла опозиція – експерт

Таку думку висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень Сергій Таран у ефірі “Ера-FM”, пише gazeta.ua

“Звісно, для Партії регіонів буде дешевше піти на особисте голосування. Але якщо люди, які оточують президента, грають у довшу стратегічну гру, то вони можуть грати на знищення парламентаризму як такого і навмисне провокувати ситуацію не-компромісу, доводити до недієздатності парламенту.

Існує такий сценарій. Хоча навіть сьогодні у Партії регіонів є люди, які згодні особисто голосувати, ходять на засідання і тихцем хочуть, щоб опозиція у цьому протистоянні виграла…

Влада має піти на особисте голосування, це вигідно всім, окрім кількох функціонерам у Партії регіонів, зокрема наближеним до сім’ї президента. Їм неперсональне голосування дає змогу контролювати фракцію. В цих людях і є основна проблема”, – сказав Таран.

За його словами, народні депутати від фракції Комуністичної партії України, голосуючи персонально, фактично підтримують опозицію.

“Для комуністів особисте голосування ніколи не було великою проблемою. Вони-то якраз ходять на засідання Верховної Ради.

Особисте голосування становить проблему лише для Партії регіонів.

Не можна сказати, що комуністи підтримають чи не підтримають Партію регіонів у цьому питанні. Вони просто ходять на засідання і тим самим підтримують якраз опозицію”, – зазначив Таран.