https://moyagazeta.com/

Вибори 2012 – найбрудніші в історії України

Сотні-тисяч українців стали свідками того, як найвищий представницький орган нашої країни – Верховна Рада формується у неконституційний спосіб та паплюжить істинне волевиявлення українського народу, який відповідно до статті 5 Конституції України є єдиним джерелом влади.

Ці вибори стали черговим плювком в обличчя українців i довели, що влада не шанує свій народ та використовує його лише як дешеву робочу силу, перетворюючи цілу націю на рабів та жебраків.

Ми, активісти Всеукраїнського комітету «Наступ», вимагаємо негайного припинення фальшування результатів виборів, ми звертаємось до органів прокуратури та служби безпеки провести об’єктивне розслідування фактів підкупу, тиску, фальшування виборів, знищення виборчої документації по конкретним виборчим дільницям. Також наполягаємо на притягненні до кримінальної відповідальності членів ОВК, зокрема № 223, №216, № 95, № 94 за проведення масових махінацій, ДВК, голів облдержадміністрацій, суддів, які порушили виборче законодавство, тих осіб, котрі нацькували беркут на протестуючих проти фальсифікацій. Президенту В.Ф.Януковичу необхідно в найкоротші терміни забезпечити виконання всіх вимог для забезпечення чесного результату волевиявлення українського народу!

ВК «Наступ» вимагає повернути пропорційну систему виборів в Україні, яка станом на сьогодні найкращою мірою відображає волевиявлення народу та блокує різного роду фальсифікації.

Ми повинні зрозуміти, якщо сьогодні дозволити фальсифікації влади, особливо в мажоритарних округах, – завтра вибори 2012 увійдуть в історію як останні демократичні вибори.

Опротестовуючи масове фальшування голосів виборців, ВК «Наступ» закликає всіх небайдужих громадян та представників опозиційних сил підтримати мітинг протесту проти фальсифікацій на виборах в понеділок, 5 листопада 2012 року 0 10.00 год під будівлею ЦВК.

Ми повинні захистити свій вибір та право кожного українця обирати собі владу та бути справжніми господарями в своїй країні!

ДОСИТЬ БУТИ РАБАМИ!

ЗАХИСТИ СВІЙ ВИБІР!

ЗАХИСТИ СЕБЕ ТА УКРАЇНУ!

Прес-служба Всеукраїнського комітету «Наступ».