https://moyagazeta.com/

Янукович, опозиція і ЦВК домовились по проблемних округах, – Балога

Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр надзвичайних ситуацій, кандидат в народні депутати Віктор Балога.

“Правда, зараз думки деяких суб’єктів уже відрізняються від того, про що вони говорили з самого початку, – стверджує він. – Але треба тримати слово (принаймні цього разу) і просто прийняти це рішення до виконання”.

За словами Балоги, опозиція більше жодних претензій не висувала.

“Давайте будемо відвертими – опозиційні сили не мали спільної позиції з приводу більш широких вимог щодо встановлення результатів виборів, – наголосив Балога. – Тому в даній ситуації перевибори на проблемних округах – це єдиний здоровий компроміс. Це не та ситуація, коли громадянський мир і спокій повинні страждати від чиєїсь недалекоглядності”.

“Нам треба рухатися далі і знімати ті проблемні моменти по виборах, які ще не вирішені. І не тільки в межах проблемних округів, про які говорить опозиція. Їх насправді більше. Всі ці питання треба ставити на порядок денний і не затягувати з прийняттям конкретних рішень”, – додав міністр.

Як повідомляв iPress.ua, 5 листопада ЦВК запропонувала провести перевибори у п’яти округах – 94, 132, 194, 197, 223. Комісія просить призначити повторні вибори на січень.

Щодо прийняття рішення про проведення повторних виборів у цих округах ЦВК звернулась до Верховної Ради, яка на засіданні 6 листопада прийняла відповідну постанову, згідно з якою ЦВК повинна визначити обсяг витрат на проведення повторних виборів. Парламент рекомендує Кабінету міністрів вжити заходів щодо фінансування повторних виборів.

iPress