https://moyagazeta.com/

В Житомирского регионала при обыске нашли почти 3 млн грн

 Близько четвертої години ночі працівники наряду спецпідрозділу груп затримання, що несли службу в Житомирі, біля однієї з багатоповерхівок помітили чоловіків, що вовтузилися між собою. Правоохоронці миттю втрутились у конфлікт, розборонивши вуличних забіяк.

Як стало відомо, декілька молодиків поверталася із відпочинку додому, при цьому голосно висловлювались нецензурною лайкою. В цей час повз них проходили двоє сторонніх їм хлопців, які зробили юнакам зауваження. Потім, зупинившись, всі почали з’ясовуючи стосунки між собою, але штовханина згодом переросла у бійку, яку вже припиняли працівники Державної служби охорони. Всіх учасників бійки для з’ясування обставин події правоохоронці доставили до Житомирського міськвідділу міліції.

Як повідомив керівник УДСО, інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня правова кваліфікація – ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Дзеркало Полісся За матеріалами: http://dzerkalo.info/